Canadian eTA. Kanadyjska e-wiza

Wiza do Kanady? Sprawdź, w jaki sposób otrzymać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Mekki? Zapewne potrzebujesz eTA Canada. To dokument, który potwierdza twoją tożsamość przez co uprawnia cię do przekroczenia granicy. Sprawdź, czym odróżnia się od tradycyjnej wizy i kiedy jest niezbędna, a także na miarę wygląda przebieg ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada oraz czym różni się od zwykłej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wersji elektronicznej. Elektroniczna wiza wydawana jest na parę tygodni, i podobnie jak tradycyjna wiza istnieje w kilku typach: eTA w celach turystycznych lub biznesowych.
Z uwagi na to że cały przebieg ubiegania się o eTA odbywa się za pośrednictwem Internetu, formalności jest wydatnie mniej poza tym procesują się szybciej. To istotne udogodnienie dla ludzi którzy, podróżują do Kanady. Dawniej musiały spodziewać się konieczności wizyty w konsulacie i dużo dłuższym wyczekiwaniem na otrzymanie uprawniającej do przylotu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą obecnie dysponować standardową, papierową wizą, żeby wjechać na teren Kanady. Ten dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Niektórzy podróżni są zwolnieni z posiadania elektronicznej wizy.
Elektroniczna visa to Canada nie jest wymagana również wówczas, jeśli granica z Kanadą nie jest przekraczana samolotem, a drogą wodną lub lądową – np. Kanada jest następnym przystankiem w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jak uzyskać dokument eTA Canada?

Jak pozyskać wizę eTA Canada? Wystarczy odwiedzić stronę agencji pośrednictwa wizowego a następnie wypełnić formularz osobistymi danymi, i wypisać konieczne informacje kontaktowe. W formularzu znajdują się również pytania dotyczące uprzednich wizyt w Kanadzie oraz ewentualnych odmów wizowych.
Na podjęcie decyzji oczekuje się do 72 godzin, aczkolwiek zdarza się, iż zatwierdzona eTA to Canada jest dostępna już w kilkanaście minut od chwili złożenia wniosku. Proces jest więc szybki i wygodny do przejścia.

Więcej informacji: eta Canada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *