Elektroniczna wiza kanadyjska – eTA

Wyjazd do Kanady – jak osiągnąć wizę bez zbędnych formalności

Podróż do Kanady dla mieszkańców Polski łączy się z potrzebą wczesnego pozyskania wizy. Nazywana jest ona jako eTA, innymi słowy: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu elektronicznej wizy możliwy jest dostęp na terytorium Kanady drogą lotniczą – nie, niestety jedynie o ile posiadamy zamysł zatrzymać się w owym kraju, ale także, o ile trafiliśmy do niego wyłącznie przejazdem. Bez eTA Kanada wizy, nie ma szans liczyć na dostanie się do Kanady drogą samolotową. Powinno się jakkolwiek posiadać wiedzę, że eTA nie jest żądana, jeżeli do Kanady udajemy się drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla wszystkich

Elektroniczna wiza jest dowodem połączonym z polskim paszportem oraz jej legalność wynosi aż 5 lat! Nie trzeba jej drukować, jest to udogodnieniem dla podróżujących. Wiza jest przydzielana do paszportu, dlatego wraz z jego zamianą należy od nowa wnosić o eTA. Aby sprawić sobie wizę elektroniczną do Kanady, powinno się skorzystać z pomocy pośrednictwa wizowego, które zorganizuje za nas wszystkie formalności. Jest to znaczące specjalnie dla osób, które nie znają języka na tyle dobrze, tak aby na własną rękę wypełniać wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online może do nas dojść niesłychanie prędko i bez zbytecznych nerwów.

W czasie ubiegania się o zwykłą wizę należy udać się do ambasady i tam składać wnioski oraz żądane dokumenty. Wywołuje to gigantyczną dozę formalności i kosztuje własny cenny czas. Naturalnie dlatego eTA Kanada online jest o wiele popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

By złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest wypełnić stosowny formularz drogą internetową. trzeba do niego dołączyć kolorowe skany paszportu, który musi być obowiązujący przez okres co najmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki skorzystaniu z filii pośrednictwa wizowego można uzyskać eTA nadzwyczaj ekspresowo oraz efektywnie – typowy okres sporządzania wizy elektronicznej zajmuje blisko 3 dni roboczych. W razie kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tej sprawie, co dla użytkownika jest niezwykle wygodne. Ogólnie zaleca się wygenerowanie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, albowiem procedura może się od czasu do czasu przedłużyć, bądź co bądź są to wypadki niestandardowe.

Czytaj również:

apply canadian visa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *