Płyta gazowa w stylu retro – nowoczesny dodatek dla Twojej kuchni

Styl retro w kuchni

Styl retro, z wyłączeniem mody z wybiegów, pojawił się w niedawnym okresie także w wystroju wnętrz. Wystrój w takim stylu nawiązuje z reguły do lat 50 oraz 60, ale także do dużo wcześniejszych czasów. Polega on nautworzeniu atmosfery sprzed lat, dziękipomysłowemu powiązaniu starych inspiracji z współczesną stylistyką. Jest dozwolone rzec, iż jest to konwencjonalny powrót do wzornictwa z przeszłości, jednak w nieco odnowionym wydaniu.

Styl retro w kuchni

Kuchnie w stylu retro są trwałe i niektórym w żadnym wypadku się nie znudzą. W tego typu eleganckich aranżacjach kuchni zachwyt pobudzają przestarzałe postaci mebli z klasycznymi frontami, rzeźbionymi półeczkami czy stolikami na mobilnych nogach. Żeby wyposażenia kuchenne pasowały do stylu retro, powinno się dostosować także właściwy piec kuchenny a także retro piekarnik. Na szczęście w sklepach z wyposażeniem kuchni są dostępne także rozliczne piekarniki retro, a także kuchenki.Kuchenki retro
Gdy chodzi o kuchenki, asortyment jest szeroki. Dostępne są zarówno kuchnie gazowe, elektryczne, jak i gazowo-elektryczne, np. piece gazowe z piekarnikiem elektrycznym, jakie cieszą się w dalszym ciągu największą modą. Sumują w sobie bowiem zalety kuchenek gazowych i elektrycznych. Kupując je do swojej kuchni zorganizowanej w stylu retro, trzeba wybrać także stylowy piec czy piekarnik.
Dawny wygląd zapewni odpowiednio stworzony przedni front, staroświeckie pokrętła i dodatkowo płyta gazowa retro. Taki twórczy piekarnik lub piec w współczesnych czasach przyciągnie każdy rzut oka i dodatkowo zainteresuje niejednego, swoim wyglądem przypomni naprawdę minione czasy. Co oczywiście nie znaczy, że urządzenia tego typu są mało nowoczesne. Cała bowiem elektronika a także nowoczesność skrywa się w ich wnętrzu. Na przykład piec, w zależności od rodzaju, wyposażony jest w różnorodne funkcje, takie jak: dmuchawa, grzałka górna i dolny, opiekacz, rozmrażanie, szybki nagrzew, lub termoobieg.
Również kuchenki gazowo-elektryczne w stylu retro, mimo że z frontu wyglądają na dosyć przestarzałe, zaopatrzone są w nowoczesne metody techniczne, w tym np. kilka rodzajów pieczenia, a także funkcję prostego mycia.

Oferta produktów w stylu retro: płyta gazowa retro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *