Wszystko co musisz wiedzieć przed wyjazdem do Birmy

Myanmar
Kiedy mamy w planie w końcu wypocząć, oderwać się od monotonnego życia, wyruszamy na urlop, jednak przed nami stoi niejaki kłopot – dokąd pojechać? Przeszukując sieć pragniemy wybrać piękne, pełne atrakcji miejsce.

Myanmar to wspaniałe miejsce na odetchnięcie oraz zwiedzenie wielu pociągających miejsc.
Podziwiać spektakularne widoki i relaksować się możemy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Są tutaj podobnie przyciągające budowle, jakie powinno się zobaczyć – zabytkowa świątynia buddyjska pokryta złotem, mierząca 99 metrów! Ananda Temple to kolejna buddyjska świątynia z 1105 r. z fenomenalną architekturą, jak również malowidłami jak również i rzeźbami.

Birma -ciekawe atrakcje
Atrakcje są niezmiernie fascynujące, można w tym miejscu ujrzeć wymarły wulkan – stratowulkan, składa się z bazaltowych law oraz materiałów piroklastycznych, jego wysokość to 1518 m, ostatni raz aktywny był w roku 442 p.n.e. W razie gdy komuś braknie pięknych krajobrazów, można przejechać się pociągiem po Gokteik Viaduct, który postawiony jest nad
kotliną, zobaczyć można z niego górskie pasmo, a na dole płynący potok. Na eskapadę można żeby ujrzeć Pagoda Kyaiktiyo – złota skała, ma 7,3 m oraz znajduję się na czubku złotego głazu, jest to jedno z najważniejszych lokalizacji birmańskich buddystów.

Wystarczające jest się względnie rozejrzeć oraz poczytać, a każdy tu odnajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy woli odpoczywać lub podróżować na eskapady tudzież odwiedzać zajmujące miejscowości. Istotne jest też wyszukanie odpowiedniej oferty na wyjazd, warto zbadać pozycje „first i last minute” ewentualnie pozyskać komplet osobiście, pod warunkiem że będziemy sprytni, tudzież dobrze poszukamy, damy redę pojechać na drugi koniec świata za nieduże środki.
Obok samodzielnej rezerwacji lepiej zrobić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – będzie to tańsze, aniżeli zarezerwowanie w ostatniej chwili. Termin także odgrywa tu zasadniczą rolę, lepiej pojechać na wiosnę/jesień gdy odpoczynek organizuje mniej osób, należności wówczas są niższe. Wymiana walut – bez tego z trudem nam będzie przeżyć, a powinno się o tym pomyśleć przed wyjazdem z pewnym wyprzedzeniem żeby trafić w kantorze na bardziej ciekawe ceny.


Zobacz także:

myanmar visa online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *